fbpx

Sakarya Eğitim Kurumları

Kurumumuz, 2007 yılında “Özel Beyaz Zambak Anaokulu” ile okul öncesi eğitim sahasında hizmet vermeye başlamıştır. Profesyonelce çalışan ekibimiz kısa sürede alanında kendini ispatlayarak halkımızın güven ve sevgisini kazanmış, zamanla şubelerini artırarak büyümesini devam ettirmiştir.

Günümüze kadar eğitim kalitesinden taviz vermeyerek yıldan yıla güçlenen Kurumumuz çağımızın ihtiyaç duyduğu nitelikli insanları, milli ve manevi değerleri gözeterek yetiştirmeyi gaye edinmiştir. Öğrencilerine milli değerleri kazandırmanın yanı sıra, evrensel ilkeleri bilen, kendine güvenen, analitik düşünebilen, yabancı dil bilen ve gelişen teknolojiyi kullanabilen bir nesil yetiştirmeyi hedeflemiştir.

Kurumumuzun eğitime yaptığı yatırımların en yeni halkasını kampüs okul projesi oluşturmaktadır. Yenilikçi yaklaşımları ve sürdürülebilir kaliteyi hedef olarak belirleyen Sakarya Eğitim Kurumları Okulları, eğitim alanında dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Ülkemizin ve hatta insanlığın geleceğini şekillendirebilecek uluslararası standartlarda öğrenciler yetiştirmeyi gaye edinen Kurumumuz; eğitim öğretim sahasında ileriye doğru hızla yol almaktadır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Vizyonumuz
Eğitim ve öğretimde öncü, toplumda lider ve model olacak fertler yetiştiren bir kurum olmak.

Misyonumuz
Bilgiyi kullanan, bireysel yeteneklerinin yanında akademik, sosyal, ruhsal ve fiziksel olarak gelişmiş; kültür, sanat, spor gibi dallarda başarılı, geniş bir ufka sahip, değerlerine bağlı, iyi seviyede yabancı dil konuşabilen, geleceği şekillendirecek fertler yetiştirmektir.